Kapha dóša a životní styl - Had a Lama žijí zdravě

Kapha dóša a životní styl

ForeverFragrance

Zde si můžete stáhnout kompletní 5-stránkový výčet důležitých informací, týkajících se dóši Kapha. Najdete zde shrnutí životního stylu, ke kterému má Kapha tendenci, ale i jak jí pomoci nastolit rovnováhu.

Při procházení výsledků z diagnostického testu je třeba dodat, že každý člověk je individuální a žádné dva výsledky nejsou totožné. Dokonce i kdyby nám vyšla stejná čísla, způsob jakým se Vata, Pitta nebo Kapha projevuje v našem těle budou rozdílné.

Proto je tak důležité chápat doporučení jako vodítko, nebo určitou osnovu, která nám bude ukazovat směr, ale zároveň jsme to my, kdo odvede většinu práce (bohužel to nefunguje tak, že nám někdo něco předepíše a my jen budeme slepě dodržovat daná nařízení a budeme zdraví) – Ajurveda je i o tom, naučit se přijmout zodpovědnost za své vlastní zdraví a aktivně zkoumat, naslouchat tělu a jeho reakcím.

Stáhněte si zdarma část mého programu, který vám pomůže sestavit si svůj vlastní jídelníček na každý den.

A jestli používáte Pinterest, tento obrázek je vytvořený přesně pro vaši (Kapha) nástěnku, nebo ho můžete sdílet na FB nebo Twitteru (stačí přejet přes obrázek a kliknout na příslušnou sociální síť) 🙂

www.hadalama.cz

Dominika

Zastánce názoru, že dobré zažívání je základní předpoklad zdraví, certified Ayurvedic chef a výživový poradce Tradiční Čínské medicíny.

More Posts

Follow Me:
Facebook

One thought on “Kapha dóša a životní styl

Comments are closed.