25 praktických kroků k životu v rovnováze - Had a Lama žijí zdravě

25 praktických kroků k životu v rovnováze

Vyznát se sám v sobě je celoživotní výzva i bez toho abychom do toho zatahovali dóši a Ajurvédu.

Mě osobně ale Ajurvédská specifikace dóš pomohla k lepšímu poznání a hlavně pochopení sebe sama.

K pochopení nejen duševních ale i tělesných pochodů. Pomohla mi také začít vnímat a rozpoznávat jemné náznaky těla i ducha, že nejsou spokojení. Ajurvéda mi konečně pomohla rozpoznat všechny moje těžkosti a dát jim společného jmenovatele i důvod. A v neposlední řadě mi pomohla k většímu pochopení toho, co mému tělu prospívá.

Ale teorie dóš není to jediné čím Ajurvéda vyniká. Celá filozofie života, stravování a zdraví sahá mnohem dál něž jen do vaší kuchyně.

A protože chci abyste pochopili všechny souvislosti a mohli je potom využívat a kombinovat na základě vašeho uvážení, vytvořila jsem pro vás celou sérii článků Jak použít Ajurvédu kdykoli a kdekoli, kde rozebírám různé přístupy a návody, kterými se lze řídit.

  1. JPAKAK 1: Vaše chuť do života závisí na vašem jídelníčku
  2. JPAKAK 2: Sezónní stravování (+ tahák k vytištění)
  3. JPAKAK 3: Nakrmte svou dóšu
  4. JPAKAK 4: Tajemství uspokojivého jídla
  5. JPAKAK 5: Chutě na sladké vymýceny
  6. JPAKAK 6: Který typ zažívání máte, a co s ním?

Jenže to nestačilo.

Je tam sice spousta užitečných informací, ale není z toho jasné, jak postupovat a který je nejlepší si vybrat právě pro vás.

Proto jsem se rozhodla pro obsáhlejší formu, kde to bude všechno polopaticky vysvětlené, hezky a prakticky, krok za krokem.

Přesně vás to navede až k vašemu cíli, což je poznat sami sebe, svou dóšu i to, jak se o sebe starat.

Tento e-book bude hodně praktický a bude obsahovat tip na každý den. Celkem tedy 25 kroků k tomu, abyste konečně dokázali žít harmonický život.

Praktický průvodce bude obsahovat nejen spoustu specifických a konkrétních informací a postupů, ale také různé pomůcky, taháky a pracovní listy, které vám vaši cestu poznávání sebe sama ještě usnadní.

Součástí bude i sebe-diagnostika vaší současné nerovnováhy, diagnostika vaší vrozené konstituce, návody, jak s těmito informacemi pracovat a jak je využít a také jak si podle vašich potíží sestavit jídelníček (tedy vás prakticky naučím to, co umím a znám já, akorát vy potřebujete vědět pouze to, co se týká vás, a já musím vědět všechno 🙂 )

Nyní máte možnost se zaregistrovat a obdržet ukázku tohoto budoucího e-booku zcela zdarma a navíc si ji v předprodeji objednat za velmi velmi zvýhodněnou cenu.

Tato možnost bude trvat až do konce prázdnin, protože v září (alespoň doufám – ale znáte to, jak to bývá s těmi deadliny 😀 ) by měl být e-book k dispozici v plné parádě a za plnou prodejní cenu.

Chcete být první, kdo nakoukne do nového praktického průvodce světem Ajurvédy?